מתנות מהטבע: רעיונות למתנות בקונספט של טבע ורפואה טבעית

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים מוצרים מן הטבע. הרצון לבחור מוצר עשוי חומר טבעי ולא כימיים או תעשייתיים – הוא רצון סביבתי ואישי בעוד שהמטרה להשתמש במשאבים טבעיים כדי לא לזהם את הסביבה וכדי להטיב עם הגוף. אם אתם רוצים להעניק מתנה מתחשבת לאנשים שרוצים לחיות טבעי, תוכלו לבחור מתנות מן הטבע. הנה מספר דוגמאות למתנות מתחשבות:

מנורת מלח

בהקשר של מתנות טבעיות, מנורת מלח היא האופציה הראשונה שאפשר לחשוב עליה. מנורה כזאת עשויה גבישי מלח שנחצבו מתוך האדמה ומורכבת משכבות של מלח שנאצרו באדמה במשך מיליוני שנים. בגביש המלח טומנים נורת ליבון נעימה שמאירה באור נעים את המרחב. הנורה מחממת את המלח וגם מפיצה אור רך. החימום מייצר יונים שליליים שנישאים באוויר – מה שבריא מאד למערכת הנשימה ולסמפונות. המנורה עצמה מפזרת רססי מלח שנחשבים מעולים לפתיחת דרכי הנשימה.

מנורת מלח מפיצה מלחים טבעיים בחדר, היא מרגיעה ותורמת לבריאות ופותחת את הנשימה ובכך מטהרת את האווירה. המנורה אנטי בקטריאלית ומפיצה חלקיקים של מלח טבעי תוך שהיא משרה ריח נעים ואנרגיה חיובית. מתנה כזאת תהיה נפלאה וטבעית והיא מתאימה בעיקר לאנשים שיש להם בעיות בנשימה קלות או קשות.

בין היתר מדובר במנורה שמשרה אווירה טבעית וגם מעולה לחדרים שעוסקים בטיפולים טבעיים. מנורת מלח מתאימה למגוון רחב של אנשים והיא תשמח כל אחת ואחד ותיצור אווירה נפלאה.

מתנות מהטבע: רעיונות למתנות בקונספט של טבע ורפואה טבעית;

סבונים בעבודת יד

סבון בעבודת יד היא דרך נוספת להעניק מתנה למי שאוהבים. סבונים כאלו עשויים בדרך כלל תמציות צמחים וחומרים טבעיים ואין בהם פראבנים או חומרים כימיים שיש בסבונים שאינם טבעיים. סבונים בעבודת יד הם טבעיים ועשויים מחומרים נעימים למגע כמו שמנים ותמציות פרחים שמאד שמנקים ביסודיות את העור ומפיצים ריח נפלא ונקי. מתנה כזו תהיה מיוחדת במינה.

שמנים אתריים

שמנים אתריים לגוף הם טבעיים ובעלי תכונות מרגיעות, משככות כאב, מרעננות ונעימות. כיום אפשר למצוא שמנים אתריים טבעיים מסוגים שונים שאפשר למרוח ממש כמו בושם על הצוואר או על פרק כף היד. בחרו שמנים עשויים מתמציות פרחים טבעיות.

חפצי אומנות בעבודות יד מחומרים ממוחזרים

גם עבודות אומנות ממוחזרות יכולות להיות רעיון נפלא למתנות! כמו למשל עבודת מקרמה בעבודת יד שנחשבת כל כך טרנדית כיום. מקרמה עשוי מבדים איכותיים ממוחזרים ואפשר לתלות אותה על הקיר לאווירה כפרית. בין היתר אפשר להעניק שטיח ממוחזר לחדר או לבחור סלסלה שעשויה מחומרים ממוחזרים לאחסון כביסה/ כרית נוי יפה וכל מתנה אחרת טבעית שיכולה להתאים בדיוק למי שתרצו להעניק לו מתנה טבעית ומתחשבת בסביבה.

קרמים טבעיים

קרמים ומוצרי קוסמטיקה טבעיים הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהתרבות של היום. מוצרי קוסמטיקה טבעיים החל מסבונים עד שמפו טבעי, קרם עיניים עשוי תמציות טבעיות ושאר מוצרים שנחשבים הרבה יותר ידידותיים לסביבה ולמשתמש , קרמים טבעיים תורמים לעור הגוף ולבריאות העור משום שהם עשויים חומרים טבעיים כמו ליקופן עגבנייה, תמציות מלפפון, חליטת סרפד וכולי.

פריטי לבוש טבעיים

פרטי לבוש מחומרים טבעיים ומבדים ממחוזרים עשויים קנבס או כותנה יספקו נוחות ורכות שכל אחת ואחד מחפשים. כיום אפשר למצוא מגוון רחב של פריטים עשויים בדים טבעיים בלבד החל מפיג'מות רכות מכותנה מלאה עד תיקים ממוחזרים עשויים מחומרים טבעיים ויש גם כאלו שיוצרו על ידי אוכלוסיות מיוחדות שהוכנסו אל שוק העבודה.

באמצעות בחירת מוצרים מן הטבע תוכלו להעניק מתנה נפלאה לאנשים שרוצים להתקדם בכל הנוגע לקיימות וסביבה.

נגישות