חדש באתר גטה: מגן מזרן איכותי להורים וילדים

מגן מזרן

אחת הפעילויות החשובות ביותר שלנו היא דווקא המנוחה מכל פעילות. זמן השינה הוא הכרחי לתפקוד של כל בן אנוש כמו גם חיות רבות. חקר השינה נמצא רק בחיתוליו כאשר רב הנסתר על הגלוי. מהמעט שאנחנו כן יודעים, אנחנו מבינים ששינה היא בעלת חשיבות ממש כמו תזונה או נשימה. שינה לא טובה יכולה להביא להרבה בעיות רפואיות, חלקן לטווח הקצר וחלקן לטווח של שנים רבות קדימה. כאשר מדובר בילדים או בתינוקות, אנחנו יודעים שהשינה היא חלק חשוב בהתפתחות שלהם. תינוקות צעירים מבלים שעות ארוכות במיטה בשינה וגם ילדים קטנים ישנים הרבה. החובה שלנו כהורים היא לספק להם את התנאים הכי טובים לשינה. זה אומר מספיק שקט בכדי להירדם, אוויר טוב לנשום, תאורה במידה הנכונה, בגדים נושמים שלא יכבידו ומיטה מתאימה מצויידת במזרון איכותי. לרשימה הזו יש עוד מרכיב אחד אשר רבים וטובים לא מודעים אליו, על המרכיב הזה נרצה להרחיב כאן בהמשך בכדי שגם אתם תוכלו להציע את תנאי השינה המושלמים לילדים שלכם.

מגן מזרן – לא מה שהכרתם

אצל משפחות רבות נתפס מגן המזרן כמוצר פשוט עם תפקיד מוגדר והוא להגן על המזרן ולשמור עליו מנוזלים שונים. כיום, מגיני המזרן הם כבר הרבה מעבר לכך. מדובר במוצרים עם הרבה מחשבה מאחוריהם. לא רק מחשבה יש בהם, אלא גם יכולת אמיתית לשדרג את איכות השינה עצמה. כאשר מדובר במותג גטה, מדובר כבר על מגן מזרן נעים ומפנק שגם יגן על המזרן וגם יקנה למיטה איכויות חדשות שטרם הכרתם. מדובר במוצר שתוכנן והונדס בכדי להשתלב בבית המודרני ולהציע את הטוב ביותר שיש מבחינת חומרים, עיצוב ותכנון, איכות ייצור ומותג שעומד מאחורי המוצרים. בואו נסקור את היתרונות של מגן המזרן הזה:

100% כותנה

מגן המזרן

משתמש בבד שהוא 100% כותנה מהסוג המשובח ביותר שקיים. זה מבטיח מגע טוב יותר עם הסדינים והעור. כותנה היא בד טבעי ונושם שהגוף מתחבר אליו בקלות וללא גירודים או תחושות לא נעימות לאורך זמן.

שכבות שונות

למוצר יש כאמור כבה עליונה העשויה מכותנה איכותית. מתחתיה יש שכבה מחומר אשר מונע חדירת נוזלים ב100%. זוהי השכבה אשר מגינה על המזרן אשר נמצא מתחתיה ושומרת עליו למשך שנים ארוכות ללא כל כתמים.

גומי לאחיזה

תוספות גומי בשולי המגן מבטיחות שהוא יישאר במקומו במהלך כל הלילה. זוהי תכונה שובה מכיוון שתזוזות גדולות מדי יכולות לגרום לחדירה של נוזלים אל המזרן והחתמתו. בכך, לא מספיק רק שכבת הגנה טובה, אלא גם מיקום נכון ומיוצב, דבר שקיים במגן המזרן של גטה.

נקי מרעלים

כיום, אי אפשר להיות יותר מדי בטוח לגבי מה שאנחנו נותנים לילדים שלנו לאכול, לשחק או במקרה שלנו, לישון עליו. בדים רבים מכילים כל מיני חומרים כימיקלים רעילים. מגן המזרן של גטה נקי מאות חומרים רעילים ומאפשר שינה רגועה לא רק לילד, אלא גם להורים שרכשו לו את המוצר.

ניקוי קל

אחת התכונות הכי טובות של המוצר היא שהוא מתנקה בקלות הן בכביסה ידנית והן בכביסה במכונה. זה הופך את הכיבוס לדבר קל וזמין אשר מגביר את ההנאה מהמוצר וההיגיינה שלו.

 

לבסוף, מגן המזרן של גטה הוא דק ונעים למגע. זה אומר שהוא שומר על התכונות הבסיסיות של המזרן עצמו מבחינת האחיזה שלו, הגמישות והרכות.

נגישות