עיצוב שיער לנערות: תסרוקות פשוטות עם מייבש שיער!

על מנת לסדר את השיער בצורה מושלמת את ממש לא צריכה לבקש כסף מהורים בעבור ביקור במספרה. באמצעות מייבש שיער איכותי והרעיונות שלנו תוכלי לעצב בעצמך את השיער – ובהתאם לכך להגביר את הביטחון העצמי בתקופת הנעורים ובהמשך בבגרות.

תסרוקות פשוטות עם מייבש שיער – גם את יכולה!

כפי שכל נערה יודעת ובוודאי גם את, גיל הנעורים מאופיין בלא מעט בלבול בשל הרצון העז להיראות במיטבך ליד החברים ובני המשפחה. למעשה, גם אם השיער שלך גלי או מקורזל ובהתאם לכך קשה לסידור ובין אם מדובר בשיער חלק, הסוד לתסרוקת מושלמת מתחיל קודם כל במייבש שיער. כיום ניתן לבצע רכישה של מייבש שיער המאפשר לשלוט בתהליך העיצוב ולעשות בעצמך תסרוקת פשוטה אך מרשימה, במינימום מאמץ. לבחור בדגם מומלץ של מייבש שיער הפך לפשוט יותר מאי פעם בשל אתרים מתמחים כמו גם ביקורות מצד נערות בגילך שיכולות להמליץ לך על מייבש שיעשה את העבודה אך במקביל גם ישמור על השיער מפני החום. בעידן שבו הרשתות החברתיות כמו גם פלטפורמות כמו יוטיוב שולטות, המיומנות שלך יכולה להשתפר פלאים ובהתאם לכך להוביל לתסרוקות פשוטות אותן תוכלי לעצב לקראת בית הספר או יציאה עם החברות. בכדי לסייע לך לצאת בהצהרה אופנתית אך גם קלילה, חקרנו ומצאנו מספר תסרוקות שיעשו לך חיים קלים. מוכנה? בואי נתחיל בחגיגה:

שיער מוחלק עם פפיון

לאחר שחפפת את השיער בצורה יסודית, השתמשי במייבש השיער עד שהשיער יבש לחלוטין. לאחר מכן תפסי שתי קצוות שיער בקדמת הפנים ובאמצעות גומייה שקופה קשרי אותם. את קצוות השיער שנותרו מאחורי האוזן העבירי קדימה ולסיום השתמשי בסיכה בצורת פפיון אותה הניחי על גבי הגומייה לצורך יצירה של תסרוקת בובתית אך מסודרת. על מנת שתוכלי לראות כי הפפיון ישר, השתמשי במראה אחורית בכדי לוודא כי הסיכה יושבת בצורה מהודקת אך גם ישרה.

עיצוב שיער לנערות: תסרוקות פשוטות עם מייבש שיער!

צמה סינית

מייבשים את השיער ולאחר מכן מסרקים אותו היטב לאחור. לאחר מכן תאחזי בחלק קטן מהשיער, ופצלי אותו לשלושה חלקים. בשלב הבא נעביר את החלק הימני של קצוות השיער מלמעלה ועד לאמצע, כאשר בכל פעם מוסיפים חלק נוסף של שיער. חשוב להדק כל הזמן את השיער באמצעות מברשת רכה ועוצרים באמצע. את שאריות השיער שנותרו מפזרים או שניתן גם להמשיך לקלוע את השיער בשלמותו, ובכך יש לך תסרוקת מושלמת לבית הספר או אפילו לבילוי.

גולגול מעוצב

לאחר שייבשת את השיער נוריד את הראש מטה ונסרק את השיער כלפי מטה תוך כדי הידוק. מרימים את כל השיער מעלה וקושרים באמצעות גומייה חזקה. בשלב הבא נשתמש בספוג עגול אותו ניתן לרכוש בכל חנות קוסמטיקה ואותו נשחיל בתוך הקוקו שייצרנו. את הקוקו מלפפים סביב הספוג, ואת קצוות השיער שנותרו נהדק באמצעות סיכת סבתא. מדובר בתסרוקת מצוינת בעבור אירועים, ועל מנת להשאיר את השיער מהודק חשוב להשתמש בספריי לשיער, טיפ זהב!

שיער גלי

נשתמש במברשת עבה ונבריש את השיער החל מהחלק האמצעי בתנועה סיבובית בזווית של 90 מעלות. שימי לב כי על שיער רטוב הפעולה של הסלסול תהיה קשה יותר ועל כן תייבשי מראש את השיער עם המייבש ורק לאחר מכן התחילי את פעולת הסלסול, עד שנוצר מראה גלי. עם האצבעות תפתחי את הגלים אותם יצרת בכדי ליצור נפח, ולאחר מכן השתמשי בסרום לשיער בכדי לשמור על המראה לאורך כל שעות היום.

נגישות