5 חנויות שכל פאשניסטה חייבת להכיר

אופנה הנו עולם ומלואו. עולם מרתק שמשתנה, שרץ קדימה, שחוזר אחורה, שמביט במראה, שקורא תיגר ושממציא את עצמו בכול פעם מחדש, ועל כן עולמה של פאשניסטית אינו משעמם, ולו כי תמיד יוצאת מודה חדשה ותמיד ניתן להכיר חנות חדשה, ועל כן אם גם את מחפשת כמה פנינות שמוכרות אופנה בעלת קריצה ואמירה, יש לנו מתנה עבורך – אוסף של חמש חנויות שאם את עוד לא מכירה, הגיע הזמן ליישר קו ולקפוץ אליהן בהקדם, כך שמי יודע, אולי ארון הבגדים שלך עומד להתחדש, ואם לא הוא, אז לפחות הסטורי באינסטוש.

1.נעלי בלרינה ליום יום – פריטי בלרינס

אם את מסתובבת בשדרות אלרוב ממילא יש חנות אחת שאת חייבת להכיר, חנות שמוכרת נעליים שמספרות סיפור, שהן כה נוחות עד שניתן לשקוע בהן, שהן נראות של בלרינה אך מתאימות גם לפגישת עבודה – נעליים שהופכות כל הופעה פשוטה למוקפדת וסופר מרשימה, כאשר העיצובים השונים משדרים אלגנטיות ובו זמנית מעניקים קריצה, כך שאת בהחלט עומדת להתאהב. במה מדובר? בחנות פריטי בלרינס – חנות יוקרתית של נעליים בירושלים!

2. Numero 13

אם ציינו את שדרות ממילא, נציין עוד מקום מרהיב שמעניק השראה, והוא נווה צדק כמובן, כאשר הפעם נבחר בחנות המוערכת Numero 13 – חנות קונספט ששייכת לכוהנת הסטייל אליז ג'וליארד. מדובר ב350 מ' שמחולקים לנישות בהן שוררת אווירה בוהמיינית פריזאית שמערבבת בין שלל מותגים אירופאיים, כך שבין אם מבקשים לקבל השראה ובין אם מבקשים לגרום לארון הבגדים לפזז מאושר, הרי שבהחלט מדובר ביעד מבטיחה.

3. צ'וצ'ה

עוד מקום מבטיח בת"א הינה החנות צוצ'ה שממוקמת ברחוב שינקין. כאן תמצאו מקבץ פריטים של מעצבים מקומיים לצד מותגים מיובאים, אך לא רק בגדים מחכים לכם כאן, אלא בין היתר גם שלל אביזרים משלימים, קרי צעיפים, תיקים וכמובן שגם כובעים ומקבץ תכשיטים, כך שאם מחפשים נגיעה שמעניקה עניין, הרי שבהחלט מדובר ביעד חובה.

5 חנויות שכל פאשניסטית חייבת להכיר

4. תמרינדי

ברמת השרון תמצאו חנות לייף סטייל מדהימה העונה לשם תמרינדי. כאן מחכים שלל פריטים לגוף ולבית – פריטי אופנה ועיצוב, תכשיטים, טקסטיל משגע ובאופן כללי שלל אביזרים שייקים בעלי סגנון בוהמי. לא זול אך בהחלט שווה.

5. Sugar Mama

בהרצליה ברחוב משכית מחכה חנות מגניבה שמאגדת פריטים מכל רחבי הגלובוס. מדובר בבוטיק פופי שובב וצבעוני שבין היתר משלב מכון יופי ואף בר משקאות, כך שאם רוצים להיכנס לאווירה לפני הרכישה, הרי שגם זה אפשרי ואף מומלץ ביותר.

אספקת חמצן

לצד שלל חנויות האופנה, נציין כי רוב הפאשניסטות חובבות איפור ועיצובי שיער, ולו כי מדובר בתחומים המשלימים זה את זה. ומה עכשיו? מרגישות צורך עז לצאת למסע קניות, או פשוט לעבור בין שלל חנויות שמהוות אספקת חמצן ליצר היצירתיות? ובכן ביחרו יעד בארץ והתחילו משם. כל היופי שבארצנו הקטנה לא חסרים יעדים שווים, ולמרות שהרוב הגדול מתמקד בעיר ת"א, תמיד יש הפתעות – היו ערניות!

נגישות